Mario DS voor de Nintendo DS

De DS games staan steeds minder te koop in de speelgoed winkels. En dat terwijl er voor geen enkele console meer games zijn uitgebracht dan voor de Nintendo DS! Wij gaan er voor zorgen dat niemand de DS nog vergeet en dat de spellen te koop blijven! Doe je mee?

Je kunt mee doen door informatie toe te voegen aan de website. Het leuke is dat we daardoor een website opbouwen zodat de Nintendo DS nooit vergeten wordt. We belonen je met muntjes die echt geld waard zijn! Help je mee?


Waar is de GameBoy Advance gebleven?

Alles voor de GameBoy Advance staat nu op een eigen website: Mario GBA!

 

Mario DS Nieuws

Lijn
Afbeelding voor Mitchel27 is een Held!
Held Wibert Huberts
Mario DS zorgt er niet alleen voor dat Nintendo DS games te koop blijven, van veel games hebben we allemaal leuke en interessante informatie voor je.

We willen zo veel mogelijk All-in-1 pagina's online. Dat zijn pagina's over DS games propvol met informatie zoals afbeeldingen, beoordelingen, handige links, tips, trucs, ...

Mitchel27 is één van onze helden die 2x 1000 muntjes heeft verdiend met informatie toevoegen op Mario DS en MarioCube. Er is 20 euro naar hem overgemaakt.

Held Mitchel27:
"Het muntjessysteem is echt tof. Het is leuk om me bezig te houden met beoordelingen te schrijven en te zien hoe ik beloond word met muntjes!"

Help jij ook mee?
Lijn
Afbeelding voor Nieuwe Heldenbeproeving!
Calvin Visee
Heb jij zin om Mario DS te helpen deze kerstvakantie? Help ons door meningen, plaatjes en informatie toe te voegen. Voor elke 1000 muntjes ontvang je nu niet alleen 10 euro, maar ook een prachtige Toad Mini Figure (Super Mario Limited Edition)! Die wil je echt hebben!

De regels:
- Maximaal 4 verschillende Toads* per held.
- Wij sturen de Toads gratis naar je toe na de kerst vakantie.
- Al onze websites doen mee, 1000 muntjes op één website is een toad!

Ga naar:
-> DS Spellen
Kies een spel (spellen met een laag cijfer tussen haakjes hebben informatie nodig)!

Fijne feestdagen,
Wibert, Wesley en Calvin

*We hebben veel Toads liggen. Mochten deze voortijdig op raken zullen we dit aangeven op onze websites en een ander kado kiezen om toe te sturen.

Lijn
Afbeelding voor MarioDS wenst je hele prettige feestdagen toe!
Calvin Visee
Het einde van 2016 komt er aan. De geur van dennennaalden ruikt weer in de woonkamers van veel Nintendo-gamers en de pakketten met vuurwerk staan klaar om afgeschoten te worden.

2016 was een jaar vol Nintendo-hoogtepunten. Wat dachten jullie van een strand vol met Pokémon Go-spelers? Of het Pikachu-bord, waarmee ze Kijkduin officieel omdoopte tot Pokémon Go-hoofdstad. Het was ook het jaar, waarin de Nintendo Switch voor het eerst werd getoond aan het publiek.

Het jaar is nog niet helemaal voorbij, dus heb jij nog geen kerstcadeaus (voor jezelf) ingeslagen? Sla alsnog je slag bij MarioDS. Bijna al onze producten zijn op voorraad en worden als je iets besteld, zo snel mogelijk naar je verzonden. Als je een bestelling plaatst bij MarioDS ben je verzekerd van garantie en een goede service op al je aankopen. Welk Nintendo DS-spel speel jij rond de jaarwisseling?

Wist je dat we tegenwoordig ook veel leuke nieuwtjes en weetjes plaatsen over je favoriete Nintendo-games op onze Facebook-pagina? Like onze pagina onder dit bericht. Bij iedere 100 pagina-vind-ik-leuks verloten we een cadeaubon van 10 euro!

Het hele team van MarioDS wenst je fijne kerstdagen en een gelukkig 2017 toe!

Psst... Heb jij zin om met de kerstdagen de beste Nintendo DS-games te spelen? Bekijk onze spel-top 5, kies je favoriet en je zult je goed vermaken bij de kerstboom!

5. New Super Mario Bros.
4. Castlevania: Dawn of Sorrow
3. Mario & Luigi: Partners in Time
2. Mario Kart DS
1. Pokemon Diamond / Pokemon Pearl / Pokemon Platinum

Lijn
Afbeelding voor Doe mee met de kleurwedstrijd en win 100 euro winkeltegoed!
Calvin Visee
Doe mee met onze kleurwedstrijd en win 100 euro winkeltegoed! Wie weet begin jij het nieuwe jaar met een hele berg leuke Nintendo-games!

Maak een foto van de ingekleurde kleurplaat en stuur deze naar info@mariowii.nl. Je kunt hem ook per post opsturen naar: Mario Kleurwedstrijd, Volmerstraat 14, 1112 AZ Diemen.

De winnaar wordt bekend gemaakt op 31 december 2016.

Lijn
Afbeelding voor Klaar met Pokémon Go? Speel Pokémon op de Nintendo DS!
Calvin Visee
Heb jij het wandelen op straat wel gehad? Tijd voor iets nieuws. Of eh, beter gezegd; iets ouds. Op de Nintendo DS zijn maar liefst negen spellen uit de Pokémon-hoofdserie verschenen! Megaveel!

Heb je nog nooit een Pokémon-spel gespeeld op de Nintendo DS? Dit is het moment om ermee te beginnen! Waarom? Je kunt veel meer dan de 150 Pokémon uit Pokémon Go vangen!

Is dat alles? Nee! Je kunt ook draadloos Pokémon ruilen, met elkaar vechten en in sommige spellen zelfs 16 badges verdienen door te vechten in Pokémon Gyms. Versla de Pokémon League en wordt de held van de dag. Pika Pika!

Maak snel kennis met:
- Pokemon Diamond, Pokemon Pearl en Pokemon Platinum
- Pokemon Soul Silver en Pokemon Heart Gold
- Pokemon Black version en Pokemon White version
- Pokemon Black 2 en Pokemon White 2

Lijn
Afbeelding voor Klantbeoordelingen op Kiyoh
Rianna
Benieuwd naar wat andere klanten te vertellen hebben over hun ervaringen met Mario DS? Neem dan eens een kijkje op Kiyoh, daar vind je namelijk heel veel beoordelingen over onze DS webwinkel.

Onder alle beoordelingen kiezen we regelmatig een leuke of interessante beoordeling. Deze klant ontvangt van ons een cadeaubon t.w.v. 20 euro winkeltegoed! In het tweede kwartaal schreef de winnaar, Vincent, over zijn Nintendo DS bestelling:

Pluspunten:
+ Eenvoudig om op de hoogte gebracht te worden van het beschikbaar worden van games waarnaar je op zoek bent
+ Duidelijk aangegeven hoe vaak een bepaald artikel binnen kwam in de laatste maand, geeft een duidelijke verwachtingswaarde van hoelang je zal moeten wachten
+ Eenvoudig bestellen en leveren ook naar België
+ Goede staat van de geleverde items

Verbeterpunten:
Geen, doe zo verder :)


De cadeaubon is inmiddels per mail verzonden. Benieuwd naar meer reviews over Mario DS? Kijk dan eens op Kiyoh.nl.

Lijn
Afbeelding voor Neem je winkelmandje mee!
Rianna
Heb jij behalve een Nintendo DS, ook nog een Nintendo 3DS, een Wii of bijvoorbeeld een Gameboy Advance? Dan zou het gaaf zijn als je alles in één keer kon bestellen... Toch?



Dat kan! Na wat gesleutel zijn alle Mario websites aan elkaar gekoppeld. Nu kun je nadat je de gewenste DS spellen op Mario DS in je winkelmandje hebt gestopt, verder winkelen op een van de andere Mario websites. Je neemt je winkelmandje automatisch mee!

Andere Mario websites?!
Mario DS maakt onderdeel uit van de Mario familie. Behalve Mario DS behoren de volgende websites ook tot die familie:
MarioCube
Mario Wii
Mario 64
Mario 3DS
Mario Wii U
Mario GBA

Neem een kijkje op de websites en probeer het uit!

Lijn
Afbeelding voor Mario & Sonic op de Olympische Spelen?
Rianna
Op 5 augustus beginnen de Olympische Spelen in Rio de Janeiro. Ter gelegenheid van dit evenement is er een nieuwe Mario & Sonic uitgebracht: Mario & Sonic op de Olympische Spelen - Rio 2016.



Dit spel is alleen op de Nintendo 3DS en de Wii U uitgebracht, maar dat mag de voorpret natuurlijk niet drukken! Wat dacht je van Mario of Sonic op de Olympische Spelen en Mario & Sonic op de Olympische Winterspelen? Bereid je voor op de Spelen met deze spellen!

Lijn
Afbeelding voor DS Review - Advance Wars: Dark Conflict
Held Wibert Huberts
Advance Wars: Dark Conflict is een uitgebreide en gebalanceerde turn based strategy topper.

Met Dark Conflict slaat de Advance Wars serie een frisse richting in. Als Ed, Catleia, Lin of O?Brian stuur je de troepen van het Independent Legion aan en vecht je tegen rivaliserende legers in een duistere, post-apocalyptische wereld. Nieuw is dat je bevelhebber (CO) direct aan de strijd mee kan doen door bij een eenheid aan boord te gaan. Omdat de CO een speciaal effect geeft aan deze eenheid, heeft de rol van de CO in Dark Conflict een ...
Lees de hele Advance Wars: Dark Conflict Review!
Lijn
Afbeelding voor Koningsdag Tips: 5 Professionele tips voor verkopen
Held Wibert Huberts
Zou onze koning ook Nintendo DS spellen gaan verkopen op Koningsdag? Hierbij wat tips van ons verkoop team voor onze hoogheid en zijn volk!

1. Begin niet te vroeg
Het is een leuke maar ook lange dag. Heel vroeg zijn de koopjesjagers actief die hopen veel voor weinig te kopen, dus daar mis je niet veel aan. Er is altijd wel een plekje te vinden waar veel mensen langskomen.

2. Weet wat de waarde is
Het is erg rot als je er later achter komt dat iets wat je verkocht hebt véél meer waard was dan je dacht.
Zorg daarom altijd dat je van te voren opzoekt wat iets ongeveer waard is. Van Nintendo games kijk je natuurlijk eerst wat wij er voor geven. Voor andere producten kun je kijken op eBay of marktplaats.

3. Maak setjes
Dure producten kun je beter in kleine setjes verkopen. Je Playmobil verkoop je bijvoorbeeld door aantrekkelijke setjes te maken en niet op één grote hoop te gooien.
Goedkope producten kun je juist beter wèl bundelen, omdat je zo een klant verleid om direct meer te kopen.

4. Vraag wat de koper er voor wil geven
Misschien wil je klant wel meer betalen dan dat jij zou vragen. Vraag dus altijd eerst wat hij er voor wil geven. Vergeet niet over de prijs te onderhandelen en zie het als een spelletje! Houd wel in gedachten wat je er minimaal voor wilt hebben.

5. Controleer of het compleet is
Het is zonde als blijkt dat je een lader, onderdeel, of game nog ergens thuis hebt liggen waardoor je iets niet kunt verkopen. Controleer dus even of alles compleet is.

Extra tips
Zorg dat je je spullen droog kunt zetten als het gaat regenen.
Denk aan tasjes en wisselgeld.
Zet je mooiste product goed in het zicht, maar laat deze niet stelen.

Tips voor kopen? Kijk op mariowii.nl!
Lijn
Afbeelding voor Is Mario DS betrouwbaar?
Rianna
Ja, natuurlijk! In 2009 zijn wij begonnen met het verkopen van Nintendo producten via onze webwinkels, en sindsdien proberen we constant verbeteringen door te voeren (kijk maar eens op het vernieuwde MarioCube...). Nog niet overtuigd?
Lees dan wat de klanten over ons zeggen!

Mario DS wordt met een 9,2 beoordeeld op Kiyoh, en daar zijn wij heel trots op! Elk kwartaal kiezen we een klant die ons heeft beoordeeld. Die belonen we met een DS cadeaubon t.w.v. 20 euro!

Voor het eerste kwartaal van 2016 hebben we Chadya als winnaar gekozen. Zij schreef: Zeer goede service! Ik werd op de hoogte gehouden over het verloop van de bezorging en de postbezorger had per ongeluk de verkeerde zak meegenomen en kreeg vanuit Mariods.nl helemaal een excuses! Kortom fantastische service, lekker snel, duidelijk en zeer vriendelijke medewerkers. Een bedrijf waar mensen echt van hun werk houden en passie hebben voor hun werk!

Lijn
Afbeelding voor En de winnaar is....
Rianna
De winaars van de Heldenbeproeving zijn bekend! Wie hebben er een eitje achter hun naam verdiend? Wie gaat er vandaar met dat felbegeerde kroontje? Je leest het hier!

6 Superhelden hebben zo veel informatie toegevoegd aan de website dat ze tijdens het paasweekend een tientje hebben verdiend! Dat betekent dat zij ook een kortingscode t.w.v. €10 ontvangen, én een eitje achter hun namen krijgen. De winnaars zijn:

HeldEindstandMuntjes verdiend
Retrogast85186449
Timmerito60766076
Mvoske29072907
Wibert Huberts1100995
Dietch2383890
Sporttv4090300

Dat betekent dat Retrogast de ultieme winnaar van de Heldenbeproeving en een kroontje achter zijn naam krijgt. Het eindsprintje mocht helaas niet meer baten, Timmerito!

Helden, hartelijk gefeliciteerd en bedankt voor jullie hulp! Samen maken we van Mario DS net zo’n grote website als Mario Wii! Jullie cadeaubonnen en tientjes worden vandaag verzonden.

Mario DS © 2009 - 2017

Nieuwste Mario DS inzendingen

10 (van de 4095) inzendingen voor DS games.
 
Beoordeling: 9,0
Band Hero

21 Januari 2017 - Held Mitchel27
Box Band HeroJe bent een rockster!
Deze band Hero is een spinnoff game van de beroemde Guitar Hero serie. Voor de mensen die Guitar hero on tour hebben is dit een zeer interessante game aangezien je deze game ook kan spelen met de Guitar grip van dat spel. Maar je kan het ook zonder deze grip spelen. Je voelt je nog steeds een rockster maakt niet uit ...
 
Beoordeling: 8,0
The Simpsons Game

21 Januari 2017 - Held Mitchel27
Box The Simpsons GameEen geweldige parodie op Video Games
The Simpsons Game volgt de avonturen van Homer, Marge, Bart en Lisa die zelf weten dat ze in een videogame zitten en dit maakt de game zo leuk. Het is een heel grappige game die de humor van de show doortrekt in zijn plot. Het spel breekt constant de vierde wal (rechtstreeks tegen de speler spreken).
De game play is een 2D-platformer zoals ...
 
Beoordeling: 7,0
Drawn to Life: Het Nieuwe Hoofdstuk

21 Januari 2017 - Held Mitchel27
Box Drawn to Life: Het Nieuwe HoofdstukEen unieke ervaring.
De Drawn to life serie is een heel uniek concept. Je ontwerp namelijk zelf van alles. Heb je een wapen nodig? Teken het zelf! Door deze mechanic zal iedereen zijn verhaal er helemaal anders uitzien.
Hoewel de gameplay niet geweldig vernieuwend is, vind ik het persoonlijk toch leuk om rond te lopen in een wereld waar ik zelf veel van heb getekend. Voor ...
 
Beoordeling: 7,0
Cars: De Internationale race van Takel

21 Januari 2017 - Held Mitchel27
Box Cars: De Internationale race van TakelEen leuke racegame voor kinderen!
Dit spel brengt niets echt nieuws met zich mee. Het is dan ook een kidsgame maar het is wel een heel goede kidsgame.
Het is een ideaal spel om kinderen te introduceren tot het race-gerne! Het cars-jasje heeft wel iets opwekkend zowel voor kinderen als volwassenen. Er is een bepaalde charme die opvalt wanneer je 1 van de 14 speelbare ...
 
Game Trailer
Avatar: De Legende van Aang - De Brandende Aarde

13 Januari 2017 - Held Permeabletech
 
Game Trailer
Transformers: Autobots

10 Januari 2017 - Held Permeabletech
 
Game Trailer
Lost in Blue 2

10 Januari 2017 - Held Permeabletech
 
Afbeelding
The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

9 Januari 2017 - Held Permeabletech

Gebruik het touchscreen om aantekeningen op de kaart te maken.
 
Afbeelding
Call of Duty: World at War

9 Januari 2017 - Held Mitchel27

Speel met vele authentieke wapens zoals snipers en machinegeweren uit de tijd van WO 2.
 
Beoordeling: 8,0
Call of Duty: World at War

9 Januari 2017 - Held Mitchel27
Box Call of Duty: World at WarEen originele Call of Duty!
Originaliteit is een woord wat de laatste tijd niet meer veel met deze serie wordt geassocieerd maar toch is dit het perfecte woord om deze game te beschrijven!
De graphics zijn natuurlijk van mindere kwaliteit dan op de home-consols maar de gameplay is hier het paradepaardje. Het maakt namelijk veel gebruik van het touchscreen, het eerste level zal dit heel onwennig voelen maar zodra je de ...

Voeg ook Nintendo DS informatie toe en verdien 10 euro!